Websitemize hoşgeldiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal Medyada Biz

0328 400 00 01Sorularınız için bizi arayın

- ONLINE RANDEVU - - LABORATUAR SONUÇLARI -

Diyetisyen Damla GÜR

Diyetisyen Damla GÜR

Diyetisyen Damla GÜR; Van Selahaddin-i Eyyubi Lisesi’nden derece ile mezun olduktan sonra Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde eğitimini tamamlayıp, 2017 yılında mezun olmuştur. Eğitim aldığı süre boyunca birçok seminer ve kongreye katılmıştır. 2013 yılında Gaziantep’te düzenlenen 1. Uluslararası Diyabet Sempozyumu’na, 2014 yılında İstanbul Acıbadem Üniversitesi Acıbadem Sağlıklı Yaşam Günleri, Spor Diyetisyeni Kursu’na ve 2015 yılında Haliç Üniversitesi 1. İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi’ne katılmıştır. Ayrıca “Şişmanlık ve Yaşam Kalitesi Üzerine Etkileri” ile “Probiyotikler” konuları üzerine Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde düzenlenen seminerlerde yer almıştır. 2015 yılında Sabri Ülker Gıda Araştırma Enstitüsü Sempozyumu’nda bulunmuştur.
Lisans eğitimi stajlarını Gaziantep’te yapan GÜR, Yetişkin Stajını; Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi, Çocuk Stajını; Cengiz Gökçek Kadın ve Doğum Hastanesi, Kurum Stajını; Ersan Yemek Ltd. Şti. ve Elektif Stajını; Gaziantep 1 No’lu Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM)’ nde tamamlamıştır.
Kalite hizmetleri ile ilgili eğitim alan Diyetisyen Damla Gür; yemek hizmetlerinin hazırlama-üretim-dağıtım aşamaları ve menü planlamada görev alan toplu beslenme hizmetleri personellerinin eğitiminden ve denetiminden de sorumlu stajyer diyetisyenlik yapmıştır.
Şu an Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi’nde Klinik Diyetisyeni olarak; Zayıflama ve Kilo Alma Programları, Kilo Kontrol Programları, Besin İntoleranslarında Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Beslenmesi, Çocuk ve Adolesan Beslenmesi, Hasta ve Personel Menülerinin Hazırlanması ve Mutfak Denetimi gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

İlgili Terimler :

TIBBİ BİRİMLERİMİZ