Websitemize hoşgeldiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal Medyada Biz

0328 400 00 01Sorularınız için bizi arayın

- ONLINE RANDEVU - - LABORATUAR SONUÇLARI -

KALİTE BİRİMİ

ÖZEL OSMANİYE SEVGİ HASTANESİ
2018 YILI KALİTE BİRİMİ, KOMİTE VE EKİPLERDE GÖREVLENDİRİLEN PERSONEL LİSTESİ
Güncellenme Tarihi : 09.11.2018
KALİTE YÖNETİM BİRİMİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof. Dr.
3 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
7 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
Kalite Yönetimi KKY02
KALİTE BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI
Sıra No Ünvanı Adı Soyadı Bölüm
1 Hemşire Hülya ŞEHİTOĞLU Başhemşire Yardımcısı, Enfeksiyon Kont.Hemş.
2 Hemşire Cansu TÜRKER Acil Servis
3 Hemşire Makbule İBA Genel Servis
4 Hemşire Züleyha YILMAZ Ameliyathane
5 Hemşire Arzu MANAVCI Yoğun Bakım Ünitesi
6 Hemşire Yeter KÖK Kadın Doğum Servisi
7 Hemşire Leyla ÇELEN Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi
8 Rönt. Tekn. Kübra KOÇ Radyoloji
9 Lab. Tekn. Bülent GÖĞEBAKAN Biyolog
10 Fizyoterapist Merve SEYHAN FTR
11 Hemşire Neslihan AKGÜL Endoskopi Ünitesi
Kalite Yönetimi KKY03
ÖZ DEĞERLENDİRME EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof.Dr.
3 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
Kalite Yönetimi KKY04 Yılda 2 kez toplanmalıdır.
HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
4 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
5 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
6 Üye Yusuf BOZDOĞAN Eczacı
7 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
Kalite Yönetimi KKY06 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Mesul Müdür-İşveren V.
2 Üye Osman ATILGAN İş Yeri Hekimi
3 Üye Mustafa KARAKAYA İş Güvenliği Uzmanı
4 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Hastane Müdürü
5 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
6 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
7 Üye Mutlu Sabri YÜREKLİ Destek Elemanı
8 Üye Yeter KÖK Hemşire
Kalite Yönetimi KKY07 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
EĞİTİM KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
3 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
4 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
5 Üye Yeter KÖK Kadın Doğum Servisi
Kalite Yönetimi KKY08 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Mustafa KARAKAYA İş Güvenliği Uzmanı
4 Üye Kemal KARAGÖZ Çevre Mühendisi
5 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
6 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
7 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
8 Üye Yücel ASILİSKENDER Tıbbi Cihaz Sorumlusu
Kalite Yönetimi KKY09 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
GÜVENLİ RAPORLAMA SİSTEMİ SORUMLULARI
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Doktor
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof.Dr.
3 Üye Osman ATILGAN Uzman Doktor
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
7 Üye İlgili Bölüm Kalite Birim Sorumlusu
Güvenlik Raporlama Sistemi   KGR01
ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof. Dr.
3 Üye Seçkin AKKÜÇÜK Yard.Doç.Dr.
4 Üye Abdul Razak ABUBAKAR Uzm.Dr.
5 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
6 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
7 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
8 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
9 Üye Yusuf BOZDOĞAN Eczacı
Enfeksiyonların Önlenmesi  SEN01 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
TRANSFÜZYON KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof.Dr.
3 Üye Muhammed ABDULRAHMAN Dahiliye Uzmanı (Transfüzyon Merkezi Sorumlu Tabibi)
4 Üye Abdul Razak ABUBAKAR Dahiliye Uzmanı (Hemovijilans Sorumlusu)
5 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
6 Üye Hatice ÖZER Başhemşire
7 Üye Fatma Nur TURAN Tıbbi Laboratuvar
8 Üye Bülent GÖĞEBAKAN Biyolog
9 Üye Makbule İBA Hemşire
10 Üye Arzu MANAVCI Hemşire
11 Üye Yeter KÖK Hemovijilans Hemşiresi
Transfüzyon Hizmetleri STH01 Yılda en az 4 kez toplanmalıdır.
KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ ÜYELERİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 22.05.2017 tarih ve 2017/8 sayılı genelgesine istinaden
ORGAN BAĞIŞ BİRİMİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Koordinatör Musa EZİCİ Anestezi Uzmanı
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Hastane Müdürü
3 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
4 Üye Arzu MANAVCI Yağun Bakım Hemşiresi
Sosyal Sorumluluk KSS04
BEYİN ÖLÜMÜ KOMİSYONU
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Dr. Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Koordinatör İsmail Hakkı DAĞ Anestezi Uzmanı
3 Üye Adnan DOĞAN Kardiyoloji Uzmanı
4 Üye İlknur GÜLER Nöroloji Uzmanı
Sosyal Sorumluluk KSS04
HASTA İLETİŞİM BİRİMİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Sorumlu Nevin DİNÇ Halkla İlişkiler Müdürü
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Taha CANKAL Finans Müdürü
Hasta Deneyimi HHD01
SOSYAL HİZMETLER BİRİMİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Osman ATILGAN Uzman Doktor
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Hastane Müdürü
3 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
4 Üye Nevin DİNÇ Halkla İlişkiler Müdürü
Hasta Deneyimi HHD01
MALZEME STOK YÖNETİM SORUMLULARI
Sıra No Ünvanı Adı Soyadı Bölüm
1 Sorumlu Taha CANKAL Finans Müdürü
2 Üye Alpaslan CENGİZ Depo Sorumlusu
3 Hemşire Makbule İBA Genel Servis
4 Hemşire Züleyha YILMAZ Ameliyathane
5 Hemşire Arzu MANAVCI Yoğun Bakım
6 Hemşire Yeter KÖK Kadın Doğum Servisi
7 Hemşire Leyla ÇELEN Yeni Doğan Yoğun Bakım
8 Rönt. Tekn. Kübra KOÇ Radyoloji
9 Lab. Tekn. Bülent GÖĞEBAKAN Laboratuvar
10 Fizyoterapist Merve SEYHAN FTR
11 Hemşire Neslihan AKGÜL Endoskopi Ünitesi
12 Hemşire Cansu TÜRKER Acil Servis
MALZEME CİHAZ YÖNETİM EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Osman ATILGAN Uzman Doktor
2 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
3 Üye Mehmet Ali SUYAGİREN Tıbbi Cihaz Sorumlusu
4 Üye Yücel ASİLİSKENDER Teknik Servis
DMC04
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Mustafa KARAKAYA İş Güvenliği Uzmanı
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
Acil Durum ve Afet Yönetimi   KAD01 Yılda 2 kez toplanmalıdır.
İLAÇ YÖNETİM EKİBİ 
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Genel Koordinatör
3 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Başmüdür
4 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 Üye Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
7 Üye Yusuf BOZDOĞAN Eczacı ( Farmakovijilans Sorumlusu)
İlaç Yönetimi SİY01
MAVİ KOD EKİBİ
Sıra No Saat Adı Soyadı Ünvanı
1 08:00-17:00 Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 08:00-17:00 İsmail Hakkı DAĞ Uzman Doktor
3 08:00-17:00 Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
4 08:00-17:00 Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
5 08:00-17:00 Cansu TÜRKER Acil Birim Sorumlusu
6 08:00-17:00 Hürü SÖYLER Anestezi Teknisyeni
7 08:00-17:00 Hidayet DALGIÇ Özel Güvenlik Personeli
17:00-08:00 Acil Nöbetçi Hekim
17:00-08:00 Acil Servis Ekip Lideri
17:00-08:00 Nöbetçi Anestezi Teknisyeni
17:00-08:00 Özel Güvenlik Personeli
Acil Durum ve Afet Yönetimi  KAD08
PEMBE KOD EKİBİ
Sıra No Saat Adı Soyadı Ünvanı
1 08:00-17:00 Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 08:00-17:00 Oğuzhan GÜL Uzman Doktor
3 08:00-17:00 Bilgehan GÖKTÜRK Hastane Müdürü
4 08:00-17:00 Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
5 08:00-17:00 Yeter KÖK Hemşire
6 08:00-17:00 Hidayet DALGIÇ Özel Güvenlik Personeli
17:00-08:00 Acil Nöbetçi Hekim
17:00-08:00 Nöbetçi İdari Amir
17:00-08:00 Nöbetçi Çocuk Ser. Ekip Lideri
17:00-08:00 Nöbetçi Teknik Sersiv
17:00-08:00 Özel Güvenlik Personeli
Acil Durum ve Afet Yönetimi  KAD09
BEYAZ KOD EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 08:00-17:00 Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 08:00-17:00 Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 08:00-17:00 Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
4 08:00-17:00 Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
5 08:00-17:00 Hülya ŞEHİTOĞLU Sağlık Hizmetleri Müdür Yard. (Başhemşire Yard.)
6 08:00-17:00 Yeter KÖK Hemşire
7 08:00-17:00 Hidayet DALGIÇ Özel Güvenlik Personeli
8 08:00-17:00 Mustafa KARAKAYA İş Güvenliği Uzmanı
17:00-08:00 Acil Nöbetçi Hekim
17:00-08:00 Nöbetçi İdari Amir
17:00-08:00 Acil Servis Ekip Lideri
17:00-08:00 Özel Güvenlik Personeli
Acil Durum ve Afet Yönetimi  KAD10
KIRMIZI KOD EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 08:00-17:00 Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 08:00-17:00 Osman ATILGAN Uzman Doktor
3 08:00-17:00 M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
4 08:00-17:00 Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
5 08:00-17:00 Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
6 08:00-17:00 Hülya ŞEHİTOĞLU Başhemşire Yardımcısı
7 08:00-17:00 Hidayet DALGIÇ Özel Güvenlik Personeli
8 08:00-17:00 Mustafa KARAKAYA İş Güvenliği Uzmanı
17:00-08:00 Acil Nöbetçi Hekim
17:00-08:00 Nöbetçi İdari Amir
17:00-08:00 Acil Servis Ekip Lideri
17:00-08:00 Özel Güvenlik Personeli
Acil Durum ve Afet Yönetimi KAD11
BİNA TUR EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Doktor
2 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof.Dr.
3 Üye Osman ATILGAN Uzman Doktor
4 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
5 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
6 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
7 Üye Yücel ASILİSKENDER Teknik Servis Sorumlusu
Tesis Yönetimi DTY01 Yılda 4 kez toplanmalıdır.
BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
4 Üye Murat COŞLU Muhasebe ve Bilgi İşlem Müdürü
DBY01
NUTRİSYON DESTEK EKİBİ (NDE)
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Turgay GÜLER Uzman Doktor
2 Üye İsmail Hakkı DAĞ Uzman Doktor
3 Üye Ceren AKIN Diyetisyen
4 Üye Yusuf BOZDOĞAN Eczacı
5 Üye Arzu MANAVCI Hemşire
6 Üye Makbule İBA Hemşire
7 Üye Yeter KÖK Hemşire
Hasta Bakımı SHB11
KARŞILAMA, DANIŞMA VE YÖNLENDİRME EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başhekim Şükrü KARAGÖL Başhekim
2 Üye Bekir AYĞAN Uzman Doktor
3 Üye Cansu TÜRKER Hemşire
4 Üye Elif OCA Hemşire (Triaj)
Hizmete Erişimi HHE01+SAS05
PALYATİF BAKIM EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Başkan Turgay GÜLER Uzman Tabip
2 Üye Hatice ÖZER Başhemşire
3 Üye Arzu MANAVCI Hemşire
4 Üye Makbule İBA Hemşire
5 Üye Yeter KÖK Hemşire
Hasta Bakımı SHB19
HASTA ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof. Dr.
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
4 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
ÇALIŞAN ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Üye Ömer Faruk KÖKOĞLU Prof. Dr.
2 Üye M. Bilgehan GÖKTÜRK Baş Müdür
3 Üye Nevin DİNÇ Kalite Yönetim Direktörü
4 Üye Hatice ÖZER Sağlık Hizmetleri Müdürü (Başhemşire)
EĞİTİM SORUMLULARI
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Tülay KÖKOĞLU Eğitim Hemşiresi / Genel Uyum Eğitim Sorumlusu
2 Hülya ŞEHİTOĞLU Hizmet İçi Eğitim Sorumlusu
Birim Sorumluları Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu
KALİTE GÜVENCE BİRİM SORUMLUSU
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Lab. Teknikeri Bülent GÖĞEBAKAN Laboratuvar
RADYASYON GÜVENLİĞİ SORUMLUSU
Sıra No Görevi Adı Soyadı Ünvanı
1 Uzman Doktor Osman ATILGAN Radyasyon Güvenliği Sorumlusu
BİRİM VE KOMİTELER EKİPLER
1 KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÖZ DEĞERLENDİRME EKİBİ
2 KALİTE BÖLÜM SORUMLULARI TIBBİ CİHAZ YÖNETİM EKİBİ
3 HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ TEHLİKELİ MADDE YÖNETİM EKİBİ
4 ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ
5 EĞİTİM KOMİTESİ İLAÇ YÖNETİM EKİBİ (AKILCI İLAÇ KULLANIM+ANTİBİYOTİK KONTROL)
6 TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ MAVİ KOD EKİBİ
7 ENFEKSİYON KONTROL KOMİTES PEMBE KOD EKİBİ
8 TRANSFÜZYON KOMİTESİ BEYAZ KOD EKİBİ
9 TEMİZLİK KOMİTESİ KIRMIZI KOD EKİBİ
10 KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ BİNA TUR EKİBİ
11 ORGAN BAĞIŞ BİRİMİ GÜVENLİ RAPORLAMA SİSTEMİ EKİBİ
12 BEYİN ÖLÜMÜ KOMİSYONU BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ
13 HASTA HAKLARI BİRİMİ NUTRİSYON DESTEK EKİBİ (NDE)
14 SOSYAL HİZMETLER BİRİMİ HASTA KARŞILAMA EKİBİ
15 PALYATİF BAKIM EKİBİ
16 DÖF EKİBİ
17 HASTA ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
18 ÇALIŞAN ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
19 RİSK DEĞERLENDİRME YÖNETİM EKİBİ

TIBBİ BİRİMLERİMİZ