Websitemize hoşgeldiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal Medyada Biz

0328 400 00 01Sorularınız için bizi arayın

- ONLINE RANDEVU - - LABORATUAR SONUÇLARI -

Uz. Dr. Turgay GÜLER / Dahiliye Uz.

Uz. Dr. Turgay GÜLER / Dahiliye Uz.

Uz. Dr. Turgay GÜLER

Dahiliye Uzmanı

Turgay Güler, 1966 yılında Emirdağ’da doğdu. İlk okulu Emirdağ Mithatpaşa İlkokulu’nda ,Orta okulu Emirdağ Ortaokulu’nda okudu. Lise eğitimini Afyon Lisesinde yatılı okuyarak tamamlayan Turgay Güler, Selçuk Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdikten sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları İhtisası yaptı.

Muş Bulanık İlçesinde 1 yıla yakın mecburi hizmet görevinden sonra Çorlu Asker Hastanesinde askerlik görevini tamamladı. Dahiliye Uzmanı olarak Osmaniye Devlet Hastanesi, Afyon SSK Hastanelerinde çalıştı.

Osmaniye’de Fresenius Diyaliz A.Ş’nin açtığı Hemodiyaliz Merkezine açılmasına öncülük ederek bu hizmetin ilde ilk olarak gerçekleşmesini sağlayan Dr.Turgay Güler bu hemodiyaliz merkezinde 7 yıl başhekimlik yaptı. İyi derecede İngilizce bilen Güler’in Batuhan isminde bir oğlu bulunmaktadır.

Batuhan, İstanbul’da Tıp eğitimi almaktadır. Bilimsel makaleleri ve felsefe kitaplarını okumayı seven Güler, mesleğiyle ilgili olarak Diyabet ve İç Hastalıkları kongrelerini her yıl düzenli katılarak takip etmektedir. Güler’in hobileri arasında seyahat etmek, satranç oynamak, yüzmek, müzik dinlemek yer almaktadır.

Uz. Dr. Turgay Güler Özel Osmaniye Sevgi Hastanesinde Dahiliye Uzmanı Olarak Meslek hayatına devam etmektedir.

İlgili Terimler :

TIBBİ BİRİMLERİMİZ